Tekst wprowadzajacy

Pewnego dnia Bóg już miał dosyć dominacji czarnoskórych biegaczy na dłuższych dystansach. Postanowił więc stworzyć człowieka, który będzie lepszy od nich. Wtedy urodziłem się ja, Rafał. Podejmuje wyzwanie pokonania Kenijczyków w półmaratonach i maratonach.


sobota, 26 marca 2011

A jadnak jadę na AMP'y

          Jak każdy z nas wie historia lubi się powtarzać. I w moim przypadku było podobnie. Lecz nie do końca tak samo. Kilka dni temu dostałem informacje, że jestem reprezentantem Politechniki Wrocławskiej w Akademickich Mistrzostwach Polski. Fajnie bo w tamtym roku musiałem się bardzo starać, żeby udało się dostać do reprezentacji. W tym roku przyszło to samo z siebie.

          Z Akademickich Mistrzostw Polski w roku 2010 mam bardzo miłe wspomnienia. Bo i ekipa była super. Świetnie się bawiłem i a z samego biegu też bylem zadowolony.  Średnia biegu na około 6km wyszła 3:46 min/km  gdzie w tamtym roku dało mi to nadzieje na złamanie 38 minut na 10km. Niestety potem wyszły inne problemy gdzie jednak nie udało się tego wyczynu osiągnąć.
          W tym roku co bym chciał osiągnąć? chciałbym odbudować swoje nadzieję, że mogę jeszcze szybko biegać. Pomóc mają mi zawodnicy biegnący w AMP-ach. Ponieważ nie będę chciał być ostatni więc będę musiał biec szybciej niż to jest możliwe. Wejść na wyższy poziom wtajemniczenia.

1 komentarz:

  1. A jaki dystans na ampach ? 4,5 czy 9km ?
    Pozdrawiam po sąsiedzku z Jawora ;]

    OdpowiedzUsuń